פדרגוז 360 - פתרונות ופוליסות
פתרונות ופוליסות - ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות – כיסוי רפואי נרחב לך ולמשפחתך

ביטוח הבריאות הממלכתי מאפשר לכל תושב מדינת ישראל לקבל שירותי בריאות שונים באמצעות אחת מקופות החולים. באופן טבעי מדובר בביטוח חשוב מאין כמוהו אך יש לזכור שהוא מעניק כיסוי חלקי בלבד שעלול לא להספיק במקרים רבים ועל כן מומלץ להרחיבו באמצעות פוליסת ביטוח בריאות פרטית.

 

מהו ביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות פרטי מעניק לך כיסוי רפואי נרחב המאפשר לך ליהנות ממגוון שירותים וטיפולים רפואיים שונים שאינם זוכים למענה במסגרת סל הבריאות הממלכתי והביטוחים המשלימים של קופות החולים – החל מהאפשרות לבחור את הרופא המנתח ועד למימון השתלות בחו"ל או תרופות מצילות חיים ויקרות במיוחד.
פוליסת ביטוח בריאות פרטי היא הפוליסה היחידה שמעניקה לך שליטה על תהליך הטיפול הרפואי, ללא עיכובים מיותרים וללא תלות באישורים של ועדות בריאות שונות.

מה כולל ביטוח בריאות פרטי?

  • ביטוח לניתוחים והשתלות – מעניק כיסוי לניתוחים פרטיים, כולל השתלות בארץ ובחו"ל, ומכסה את עלות האשפוז, מימון שכר הצוות רפואי, מימון שכר אחות פרטית לתקופת השיקום ועוד.
  • כיסוי לתרופות – מימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות.
  • טיפולים מחליפי ניתוח – זכאות לקבלת טיפולים מחליפי ניתוח שונים.

במידת הצורך תוכל להרחיב את הכיסויים הניתנים במסגרת ביטוח בריאות פרטי ולהוסיף הגנות ושירותים נוספים המוצעים על ידי חברות הביטוח.

הבריאות שלך בידיים טובות

פדרגוז 360 סוכנות לביטוח בע"מ מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פוליסות ביטוח בריאות המעניקות הגנה מקיפה לניתוחים מיוחדים, השתלות, תרופות מיוחדות, ביטוחי סיעוד, תאונות אישיות ופיצוי שבועי במקרה של אובדן כושר עבודה

אהבת? שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
פתרונות ופוליסות - ביטוח בריאות

קבל הצעה

השאירו את הפרטים ונציג
מחברתנו יחזור אליכם בהקדם.