פדרגוז 360 - פתרונות ופוליסות
פתרונות ופוליסות - קרן השתלמות פדרגוז

קרן השתלמות

תוכנית החיסכון היחידה שפטורה מתשלום מס

לא בכדי הפכו קרנות השתלמות למוצר פיננסי מבוקש ויעיל במיוחד – קרן השתלמות היא תוכנית החיסכון היחידה בישראל שפטורה מתשלום מס ורווחי הון. בחירת קרן השתלמות צריכה להתבסס לא רק על תשואות אלא גם על התאמה של הסיכון הטמון בניהול כספי הקופה הנבחרת בהשוואה לסיכון של החוסך.

 

מהי קרן השתלמות?

קרן השתלמות הינה תכנית חיסכון לטווח קצר ובינוני המיועדת לשכירים ולעצמאיים. קרן ההשתלמות נועדה במקור לסייע לעובד לחסוך כספים לצורך השתלמויות, אך כיום העובד יכול לעשות עם הכספים שחסך כרצונו החופשי. היתרון הגדול של קרן השתלמות הוא הטבות המס שהיא כוללת במועד ההפקדה ובמועד המשיכה.

מהי חלוקת ההפקדות בקרן השתלמות?

חלוקת ההפקדות בקרן השתלמות לשכירים היא בדרך כלל עד 7.5% משכרו של העובד על חשבון המעסיק ועד 2.5% משכרו של העובד על חשבונו.

מתי אפשר לפדות את הקרן?

החוסך יכול לפדות את הכספים שצבר בקרן לאחר 3 שנים ממועד ההפקדה הראשונה למטרת השתלמות מקצועית או בחלוף 6 שנים לכל מטרה אחרת, ללא צורך בתשלום מס רווחי הון. אם אין לך צורך ספציפי בכסף לאחר תום 6 השנים, תוכל להשאיר את הכספים בקרן וליהנות מהמשך צבירת הרווחים, אשר יהיו אף הם פטורים ממס.

קרן השתלמות איכותית בהתאמה אישית

פדרגוז 360 סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה קרנות השתלמות איכותיות מבתי ההשקעות המובילים בישראל. צוות הסוכנים המיומן שלנו יתאים עבורך את קרן ההשתלמות המשתלמת והמתאימה ביותר לצרכיך,

אהבת? שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
פתרונות ופוליסות - קרן השתלמות פדרגוז

קבל הצעה

השאירו את הפרטים ונציג
מחברתנו יחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט