פדרגוז 360 - פתרונות ופוליסות
פתרונות ופוליסות - ביטוח ררב

ביטוח רכב

השקט הנפשי שלך על הכביש

רכבך הוא רכוש יקר שחשוף למגוון נזקים ופגיעות, בכל מקום ובכל זמן. ביטוח רכב מעניק לך כיסוי כנגד אירועים בהם רכבך עלול לגרום לפגיעה באדם או ברכוש, או להינזק בעצמו.

ביטוח רכב מורכב משלושה סוגי ביטוחים שונים:
ביטוח חובה – על פי חוקי מדינת ישראל, כל כלי רכב הנע בכבישים, מחויב בביטוח רכב חובה המכסה נזקי גוף לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי רגל שעלולים להיגרם במקרה של תאונה.

ביטוח צד ג' – מכיל כיסוי ביטוחי לנזק שעלול להיגרם לרכב או לרכוש של גורם שלישי, עקב שימוש ברכב המבוטח. ניתן להוסיף לפוליסת ביטוח צד ג' הרחבות שונות, כגון שירותי גרירה, כיסוי לשבר שמשות ועוד. במידה ויש ברשותך ביטוח מקיף אינך זקוק לביטוח צד ג'.

ביטוח מקיף – מעניק כיסוי ביטוחי נרחב ומקיף לנזק שעשוי להיגרם לרכב המבוטח עקב אירוע בלתי צפוי כגון – תאונה מכל סוג, גניבה, מעשה זדון, נזקי טבע, וכן נזקים שנגרמו לצד ג' עקב תאונה.

כיצד לבחור ביטוח רכב?

הרפורמה בשוק הביטוח שינתה את כללי המשחק בכל הנוגע לביטוח רכב. כיום ניתן למצוא ביטוחים זהים הנמכרים בפערים עצומים ולך כצרכן יש את היכולת לבדוק, להשוות ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך. לצד המחיר, שהוא כמובן חשוב, מומלץ לבדוק מראש מספר פרמטרים נוספים כגון – גובה ההשתתפות העצמית, כיסוי צד ג', ירידת ערך, שירותי גרירה ושמשות, רכב חלופי ועוד.

אהבת? שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
פתרונות ופוליסות - ביטוח ררב

קבל הצעה

השאירו את הפרטים ונציג
מחברתנו יחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט