פדרגוז 360 - פתרונות ופוליסות
פתרונות ופוליסות - ביטוח סיעודי פדרגוז

ביטוח סיעודי

הגנה שכל משפחה צריכה

בשנים האחרונות הפך ביטוח סיעודי לאחד הביטוחים המבוקשים והמדוברים ביותר, ולא בכדי -בעולם שבו תוחלת החיים עברה כבר את גיל שמונים ודוהרת לכיוון גילאי תשעים ומעלה, הסיכון להפוך למטופל סיעודי הופך לרלוונטי יותר ויותר עבור כל אחד מאיתנו.

 

מהו ביטוח סיעודי?

לפי נתוני משרד הבריאות, העלות הממוצעת של אשפוז סיעודי עולה על 12 אלף שקל בכל חודש – הרבה מעבר לסכום אותו מקצה המדינה. ביטוח סיעודי פרטי מבטיח לך פיצוי כספי מדי חודש, בסכום שנקבע מראש, לתקופה שנקבעה מראש.

מהי ההגדרה למצב סיעודי?

מטופל סיעודי הוא אדם שאינו מסוגל לקיים באופן עצמאי את הפעולות הבסיסיות היומיומיות הבאות:

 

  • לקום ולשכב
  • לאכול ולשתות
  • להתלבש ולהתפשט
  • להתרחץ
  • לשלוט על סוגרים
  • להתנייד

על פי רוב מבוטח יהיה זכאי לתגמול דמי הביטוח אם לא יוכל לבצע 2 מתוך 6 הפעולות כשאחת מהן היא אי שליטה על הסוגרים, או כל צירוף אחר של 3 פעולות, או אלצהיימר בלבד.

מתי כדאי לרכוש ביטוח סיעודי?

הסכום לתשלום הוא קבוע – הפרמיה עבור ביטוח סיעודי פרטי היא קבועה, לכן ככל שנקדים לרכוש את הכיסוי, כך נהנה מפרמיה נמוכה יותר.
הפרמיה צוברת ערכי סילוק – פוליסת סיעוד בפרמיה קבועה צוברת ערכי סילוק, כלומר סכומי הביטוח עומדים לטובת המבוטח גם במקרה שיבטל את הפוליסה.

המשמעות היא שככל שנקדים לרכוש ביטוח סיעודי בגיל צעיר יותר, נהנה מפרמיה נמוכה יותר, ונצבור סכומי סילוק גבוהים יותר, מהר יותר. 2 גורמים אלה מביאים לקוחות רבים שלנו למסקנה שכדאי ומשתלם לרכוש ביטוח סיעודי לא רק עבורם אלא גם עבור ילדיהם.

ביטוח סיעודי אמין, איכותי ומשתלם

אנו בפדרגוז 360 סוכנות לביטוח בע"מ מבינים את חשיבותו של ביטוח סיעודי איכותי ואמין עבורך ועבור בני משפחתך. צוות הסוכנים המיומן והמנוסה שלנו בתחום הביטוח הסיעודי יסייע לך לבחור את הביטוח המתאים ביותר לצרכיך ולצרכי משפחתך, ויבטיח שתקבל את הכיסוי האיכותי והמשתלם ביותר.

אהבת? שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
פתרונות ופוליסות - ביטוח סיעודי פדרגוז

קבל הצעה

השאירו את הפרטים ונציג
מחברתנו יחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט