פדרגוז 360 - פתרונות ופוליסות
פתרונות ופוליסות - חיסכון פנסיוני

חיסכון פנסיוני

לא רק דמי ניהול – העתיד שלך בידיך

חיסכון פנסיוני הוא אחד הנושאים הכלכליים המדוברים והחשובים ביותר בשנים האחרונות ולא בכדי. הנתונים מספרים את כל התמונה – גיל הפרישה הנוכחי במדינת ישראל עומד על 67 ותוחלת החיים הממוצעת של תושבי ישראל צפויה להגיע ל-100 כבר בעשורים הקרובים. בחישוב מהיר זה משאיר לרובנו למעלה מ-30 שנים בהן נידרש לחיות ללא מקור תעסוקה ולהסתמך באופן בלעדי על החסכונות שצברנו עד לתקופת הפרישה.

 

מהו חיסכון פנסיוני?

חיסכון פנסיוני הוא חיסכון ארוך טווח שמטרתו להבטיח לחוסך הכנסה חודשית קבועה מגיל הפרישה לגמלאות ואילך. כספי החיסכון הפנסיוני אינם נזילים לפני גיל פרישה והם מנוהלים על ידי חברות המתמחות בהשקעות לטווח ארוך. החיסכון הפנסיוני מספק מענה גם למצבים של אובדן כושר עבודה, זמני או תמידי, או מוות טרם גיל פרישה.

תוכנית לחיסכון פנסיוני בנויה משני רכיבים:
רכיב החיסכון
 – רכיב זה כולל פיצוי כספי חד פעמי או קצבה חודשית או שילוב של השניים.
רכיבים ביטוחיים – ביטוח למקרה פטירה במקרה של פטירת החוסך או ביטוח אובדן כושר עבודה למקרה בו סיבה רפואית מונעת ממנו להמשיך לעבוד באופן זמני או תמידי.

מתי כדאי להתחיל לחסוך?

כמו בכל תוכנית חיסכון, מומלץ להתחיל ולחסוך עבור הפנסיה מוקדם ככל האפשר. המלצות נוספות הן לנסות ולהפריש לחיסכון סכום גבוה ככל האפשר ולא למהר ולהשתמש בפיצויי הפיטורין לצורך הוצאות שוטפות – כך תוכל להגיע לסכום קצבה גבוה יותר בעת יציאה לגמלאות.

פתרונות פנסיוניים בהתאמה אישית

צוות פדרגוז 360 סוכנות לביטוח מתמחה בהתאמה אישית של פתרונות חיסכון פנסיוניים אמינים ואיכותיים לצרכי כל מבוטח. הסוכנות נהנית מעצמאות מלאה המאפשרת לנו לבצע סקר שוק מקיף בין כל חברות הביטוח ולהציע ללקוחותינו את הפתרונות הפנסיוניים המתאימים והמשתלמים ביותר עבורם.

אהבת? שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
פתרונות ופוליסות - חיסכון פנסיוני

קבל הצעה

השאירו את הפרטים ונציג
מחברתנו יחזור אליכם בהקדם.