פדרגוז 360 - פתרונות ופוליסות
פתרונות ופוליסות - שירותים פיננסים פדרגוז

שירותים פיננסים

עולם חדש של שירותים פיננסיים מתקדמים

בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת במספר האנשים הבוחרים להשקיע את כספם שלא באמצעות הבנקים, אלא באמצעות גופים פיננסיים שונים המתמחים בניהול והשקעה של כספים. עלייה זו מיוחסת לשינויי רגולציה שפתחו את השוק לתחרות, הרחיבו את אפשרויות ההשקעה והביאו להפחתה משמעותית בדמי הניהול שאנו משלמים.

שוק ההון הוא שוק ייחודי ודינאמי הדורש מומחיות וניסיון רב. במידה ויש ברשותך סכום כסף פנוי (חיסכון, ירושה, פיצויים וכד') שאתה מעוניין לשמור עליו ואף להשביח את ערכו, מומלץ להסתייע באיש מקצוע מיומן ואמין שיוכל למפות עבורך את כלל אפשרויות ההשקעה ולהתאים עבורך מסלול השקעה איכותי, על פי רמת הסיכון שמתאימה לך.

מהם שירותים פיננסיים?

המונח "שירותים פיננסיים" מתייחס לקבוצת מוצרים פיננסיים ופעולות עסקיות שמטרתן לסייע לך להגדיל את ההון שעומד לרשותך. שירותים אלו כוללים – הלוואות, משכנתאות, אשראי, פיקדונות, חסכונות וקרנות פנסיה.

שירותים פיננסיים מתקדמים ב"תפירה אישית"

ההחלטות הפיננסיות שתקבל היום הן אלו שיקבעו את רמת החיים שלך בעתיד. לרשות לקוחות פדרגוז 360 סוכנות לביטוח עומד צוות מקצועי מיומן ומנוסה המתמחה ב"תפירה אישית" של שירותים פיננסיים מתקדמים, לפי צרכי כל לקוח ולאפשרויות המימון שלו.

אהבת? שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
פתרונות ופוליסות - שירותים פיננסים פדרגוז

קבל הצעה

השאירו את הפרטים ונציג
מחברתנו יחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט