פדרגוז 360 - פתרונות ופוליסות
פתרונות ופוליסות - ביטוח חיים פדרגוז

ביטוח חיים

הגנה שכל משפחה צריכה

ביטוח חיים (מכונה גם ביטוח "ריסק") הוא אחד המוצרים הותיקים והבסיסיים ביותר בעולם הביטוח. כולנו רוצים להגן על בני משפחתנו – אנו עובדים שעות ארוכות במטרה לפרנס, דואגים לכל מחסורם ועושים ככל יכולתנו כדי שיהיו מאושרים. כהורה אתה וודאי מעוניין להבטיח את עתידם הכלכלי של יקירך גם במקרה בו תלך לעולמך, חו"ח. פוליסת ביטוח חיים נועדה בדיוק למטרה זו והיא כנראה הכיסוי הביטוחי החשוב ביותר שתוכל לעשות עבורך ועבור בני משפחתך.

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים נועד להבטיח הגנה כלכלית למשפחת המבוטח במקרה של מוות, אובדן כושר עבודה או נכות. במקרה שהמבוטח נפטר, יקבלו בני משפחתו (או כל מוטב אחר שנקבע) פיצוי כספי חד פעמי או קצבה חודשית – בהתאם לתנאים בפוליסה.

איזה סוגים של ביטוח חיים ניתן לרכוש?

ככלל, ניתן לרכוש ביטוח חיים כפוליסה עצמאית או כחלק מפוליסת ביטוח מנהלים. בשוק הביטוח קיימות פוליסות "ריסק" בסיסיות ומורחבות המעניקות כיסוי ביטוחי למקרה של מוות, פוליסות ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה ופוליסות ביטוח למקרה נכות. במקרה של אובדן כושר עבודה או נכות, תגמולי הביטוח מועברים למבוטח.

כיצד נקבע גובה הפרמיה לתשלום?

גובה הפרמיה לתשלום נקבע לפי מספר מרכיבים, המרכזיים שבהם: גיל המבוטח, מין המבוטח ומצב בריאותו.

פדרגוז 360 סוכנות לביטוח – ביטוח חיים בהתאמה אישית

אנו מבינים היטב את הרצון שלך לספק ליקירים לך את ההגנות האמינות, היעילות והאיכותיות ביותר, במיוחד באותם מקרים בהם ההכנסה שלך נפגעת והמציאות הכלכלית של כל בני המשפחה עלולה להתערער. במידה ואתה מעוניין בביטוח חיים צור עמנו קשר בהקדם – נשמח להיפגש, להכיר את הצרכים הייחודיים לך ולמשפחתך ולהתאים עבורכם פוליסת ביטוח חיים איכותית, אמינה ומשתלמת.

אהבת? שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
פתרונות ופוליסות - ביטוח חיים פדרגוז

קבל הצעה

השאירו את הפרטים ונציג
מחברתנו יחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט